منابع و سوالات آزمون ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان

بانک سوالات ضمن خدمت مراقبت عاطفی با جواب

بعد از شمیم دانش بدون تردید میتوان این دوره را مهمترین دوره برگزار شده در یکسال اخیر نامید . بدین جهت مجموعه منابع آزمون و نمونه سوالات ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان را در یک بسته بروز و کامل برای استفاده همکاران عزیز و بیش از 500 هزار نفری که در این دوره ثبت نام کرده اند آماده کرده ایم.

جهت دریافت سوالات در قالب یک فایل با بروزرسانی تا پایان دوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاهده سوالات نمونه بیشتر

این دوره به مدت 24 ساعت بصورت فرایند محور از 6 آبانماه شروع شده است و آزمون مرحله اول آن که از محتوای جلسات اول , دوم و سوم خواهید بود در تاریخ 19 الی 21 آبانماه برگزار خواهد شد.

مشخصات و ویژگیهای این دوره:

تاکید شخص وزیر آموزش و پرورش باعث گردید تا توجهات بسیاری بدان معطوف گردد . در باب مشخصات این دوره باید عرض کنیم که این دوره فرایند محور میباشد . در ادامه در باره دوره های فرایند محور توضیحاتی بیان کرده ایم . بطور کلی همکارانی که در این دوره شرکت دارند باید توجه داشته باشند برای موفقیت در این دوره صرفا مشارکت در آزمون و کسب نمره آزمون کفایت نخواهد کرد و باید در جلسات مشارکت فعال و نظردهی داشته باشند.

چند گام ساده برای قبولی در دوه های فرایند محور

به علت اینکه دروه ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی دانش آموزان یک دوره فرایند محور میباشد از همین جهت نیاز دیدیم به ارائه توضیحات و راهکارهایی برای موفقیت در آزمونهای فرایند محور بپردازیم.

شما عزیزان برای مشاهده توضیحات تکمیلی میتوانید روی لینک زیر کلیک کرده و مقاله چند گام ساده برای موفقیت در آزمون های فرایند محور ضمن خدمت فرهنگیان را مطالعه نمایید.

نحوه تکمیل بازخوردها و کسب نمره کامل در دوه های ضمن خدمت فرایند محور مانند مراقبت جسمانی عاطفی

آلترناتیو های تهیه سوالات ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی دانش آموزان

در حال حاضر همکارانی که قصد تهیه سوالات و منابع آزمون ضمن خدمت را دارند 2 آلترناتیو پیش رو دارند . یکی از این آلترناتیو ها دانلود و نصب اپلیکیشن هایی میباشد که در کانال های ضمن خدمت تبلیغ میشود . این اپلیکیشن ها را ما بررسی کرده ایم و متاسفانه باگ امنیتی کاملا عامدانه ای دارند که براحتی اطلاعات حساب بانکی کاربرانشان را در یک دیتا بیس ذخیره میکنند و این کاملا خلاف پروتکل های امنیتی بانکی میباشد .

در نقطه مقابل سایت ها و کانال هایی هم هستند که فایل سوالات ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی را بصورت فایل در قالب پی دی اف یا ورد ارائه میکنند . ما در گویا طرح معلمان تهیه این فایل ها را توصیه میکنیم . هم استفاده ساده تری دارند هم دیگر نیازی نیست نگران اطلاعات حساب بانکی خودتان باشید.

ارائه سوالات در فرمت فایل ورد یا پی دی اف با قابلیت چاپ و استفاده آسان

این تصویر متعلق به بسته سوالات ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی میباشد که در سایت ضمن خدمت فرهنگیان ایران زمین ارائه میشود . فایل  . پیشنهاد گویا طرح معلمان دانلود و استفاده از این بسته سوالات میباشد.در فرمت ورد بوده و قابلیت چاپ و استفاده بسیار راحتری دارد.

عکس فایل سوالات قابل چاپ دوره ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی از دانش آموزان

 

اپلیکیشن های ارائه سوال مراقبت عاطفی دانش آموزان مشکل امنیتی عامدانه ای دارند:::::::: توجه

تیم فنی گویا طرح معلمان 3 مورد از این اپلیکیشن های ارائه سوال ضمن خدمت مراقبت عاطفی از دانش آموزان را تهیه کرده و بررسی کرده اند . متاسفانه یک باگ امنیتی عامدانه ای در این اپ ها تعبیه شده است و عملا هر 3 اپ توسط یک شخص یا گروه ساخته شده و پشتیبانی میشوند. این اپلیکیشن ها از دو طریق اقدام به ثبت و ذخیره سازی اطلاعات کارت بانکی کاربرانشان میکنند . که ترکیب دو حالت عملا شانش کاربر را برای محافظت از دیتا بانکی اش خیلی کم میکند . تصویر برداری هر یک ثانیه از صفحه پرداخت + ارسال رمزنگاری همه کلیدهای زده شده کاربر و ذخیره سازی در یک دیتا بیس باعث شده است که همه افرادی که از این اپ ها استفاده میکنند باید نگران باشند.

مشاهده منابع آزمون دوره های ضمن خدمت

نحوه بارگذاری سوالات در اپلیکیشن ها و شرایط استفاده از آنها

در وحله اول بعد از دانلود و نصب اپلیکیشن شما دسترسی به هیچ سوالی نخواهید داشت بلکه بعد از رفتن به درگاه بانکی و پرداخت مبالغ مورد نظر سوالات برای شما باز خواهند شد . از همین رو براحتی اپلیکیشن میتواند دیتای بانکی شما را سرقت نماید چون عملا در سیستم شما نصب شده و بستر سازی لازم را انجام داده است.

برخی از سوالاتی که به صورت نمونه در کانال های منتصب به اپلیکیشن های ارائه نمونه سوال مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی گذاشته میشود.

در ادامه چند تصویر را برایتان گذاشته ایم که در اپلیکیشن ها و کانال های تلگرامی منتصب به آنها اقدام به تبلیغ و ارائه نمونه میکردند را گذاشته ایم .

سوال نمونه مراقبت جسمانی عاطفی

این تصویر بصورت نمونه ارائه گردید . برای مشاهده تصاویر بیشتر در باب سوالات ارائه شده از سوی اپلیکیشن ها روی تصاویر زیر کلیک نمایید.

مقایسه تصویری سوالات ارائه شده آزمون ضمن خدمت مراقبت عاطفی از دانش آموزان در فایل ورد با اپلیکیشن

این تصاویر بیشتر برای مشاهده تفاوت های میان سوالات ارائه شده توسط اپ ها با سوالات ارائه شده در یک فایل ورد یا پی دی اف ارائه شده است و عمدتا نمونه سوالات ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی از دانش آموزان مربوط به آزمون اول هستند.

آۀترناتیو یک : ارائه سوال توسط فایل

 

آلترناتیو 2 : ارائه سوالات آزمون از طریق اپ

 

برای مشاهده سوالات بیشتر ماننده نمونه های بالا در باره آزمون های 4 گانه دوره مراقبت جسمانی و عاطفی روی دکمه زیر کلیک نمایید.

مشاهده سوالات نمونه بیشتر

بازخورد جلسات و پاسخ به سوالات ضمن خدمت مراقبت عاطفی

همانگونه که در قسمت های بالا اشاره گردید دوره مراقبت جسمانی عاطفی از دانش آموزان کاملا فرایند محور میباشد . بدین جهت شرکت کننده ها برای گرفتن حداکثر امتیازات ( 10 نمره کامل ) نیازمند مشارکت فعال در دوره هستند . بدین جه باید تمام ویدئو های جلسات را لااقل باز کنید و بعد در انتها اقدام به ارسال بازخورد خودتان کنید . اگر این روند را در تمام ویدئو ها انجام دهید مطمئن باشید کل نمرات فرایندی را میتوانید براحتی کسب نمایید.

بازخورد و سوالات برگرفته از جلسه اول مراقبت جسمانی عاطفی دانش آموزان

همکاران ما سعی دارند بازخورد همه فیلم های و جلسات را برای شما بگذارند . تا زمان نگارش این مطلب صرفا فیلم آموزشی جلسه اول آمده بود که شامل 5 ویدئو میباشد . بازخورد جلسه اول را میتوانید با مراجعه به لینک زیر مشاهده نمایید.

بازخورد فیلم های جلسه اول

جایگاه مبحث مراقبت های عاطفی و روانشناختی از دانش آموزان در برنامه سالانه تدبیر

برنامه عملیاتی  ساحت تعليم و تربيت  تربیت زیستی بدنی

اجرای طرح حیاط پویا،خط کشی زمین های ورزشی

تهیه  تجهیزات و وسایل مورد نیاز بر اساس دستور العمل جامع اجرا و ارزشیابی درس تربیت بدنی

برگزاري المپياد درون مدرسه اي

شناسايي و ارجاع دانش آموزان داراي ناهنجاري هاي اسكلتي و قامتي به کانون های حرکات اصلاحی

انجام فعالیتهای موثر جهت حضور حداکثری  دانش آموزان و معلمان درمسابقات ورزشي مدرسه و منطقه

فعاليت هاي هدفمند سازي زنگ تفريح

فعاليت هاي تقويت و توسعه فرهنگ تغذيه سالم در مدارس

ارتقاء كيفيت بوفه مدرسه (فضاء ، مواد خوراكي ، هزينه ها و ...)

برگزاری هفته مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی

ارائه خدمات توانمند ساز ی و حمایتی در زمینه آسیب های اجتماعی و رفتارهای پر خطر

تکمیل و بایگانی فرم سلامت دانش آموزان برای انجام فعالیت های ورزشی بر اساس دستور العمل جامع اجرا و ارزشیابی درس تربیت بدنی

برگزاری ورزش صبحگاهی

تشکیل کانون های ورزشی درون مدرسه ای بر اساس دستور العمل مربوطه

ارتباط ویژه برنامه عملیاتی ساحت تعلیم و تربیت زیبا شناختی و هنری با دوره ضمن خدمت مراقبت عاطفی جسمانی و روانشناختی از دانش آموزان

برنامه عملیاتی  چه ارتباطی با دوره ضمن خدمت مراقبت عاطفی جسمانی و روانشناختی از دانش آموزان دارد؟

فعاليت هاي شناسايي و رشد و شكوفايي استعدادهاي فرهنگي هنري دانش آموزان  در طرح شهاب

                 

برگزاري فعاليت هاي فوق برنامه و پرورشي با موضوعات هنري و پرورش خلاقيت

                 

فعاليت هاي توسعه و تقويت فرهنگ كتابخواني در دانش آموزان ، معلمان و اولياء

                 

زيباسازي و نشاط فضاي فيزيكي مدرسه ،توسعه فضاي سبز بر اساس ظرفيت مدرسه و وضعيت رنگ آميزي مناسب و شاد درها و ديوارها و ترسیم اشکال حیاط پویا

                 

منابع و سوالات ضمن خدمت فرهنگیان و معلمان

کاملترین و بروزترین منابع سوالات ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی دانش آموزان , سوالات ایمنی و امنیت در مدرسه , پرتو عبادت , دفاع مقدس , پدافند غیر عامل و کلیه دوره های در حال اجرا و سپری شده ضمن خدمت فرهنگیان را با کیفیت متمایز , بروز و ارزان از ما بخواهید.